Izdevniecība "Tapals" laidis klajā Andas Līces un Elīnas Līces dzejoļu krājums "Tik tuvu pie...".
 
Izdevniecības "Nordik" jaunums – Šerilas Kimbelas grāmata "Zirgu grāmata". Autore ievada šo skaisto un majestātisko dzīvnieku pasaulē: zirgu šķirnes, kopšana, veselība... Lieliska dāvana katram, kam mīļi šie dzīvnieki.
 
Apgāds "Zinātne" izdevis:
  • Haralda Biezā pētījumu "Dieva tēls latviešu tautas reliģijā" ir ne tikai fundamentāls piemineklis seno latviešu reliģijas vēsturei, bet arī rosinošs avots nākamajiem pētniekiem,
  • "Ādama stāsts" ir Mazsalacas apvidus zemnieka Ādama Purmaļa (1846-1917) autobiogrāfijas pirmpublicējums. Publicētais manuskripts šobrīd ir plašākais zināmais materiāls par precību un meitās iešanas tradīcijām,
  • Rasmas Grīsles darbs "Heterofonu vārdnīca un heterotonijas pētījumi" ir tāda baltu valodās sastopama fonoloģiska parādība, ka dažādas nozīmes vārdi, kas izrunā atšķiras tikai ar intonāciju vienā vai vairākās zilbēs.
Apgāds "Karogs" nodod lasītājiem literatūras mēnešraksta janvāra laidienu. Kā ierasts, tajā lasāmi vairāku autoru teksti (Dace Rukšāne, Dace Sparāne, Ilmārs Šlāpins u.c.), kā arī viedoklī par kultūras kanonizēšanu un kanonizētājiem.
 
Latvijas Universitātes Akadēmiskajā apgādā nākuši klajā:
  • Jāņa Jansona pētījums "Latvijas Universitātes Fizikas institūta (1919-1944) un tā sagatavotie fiziķi",
  • Latvijas Universitātes Rakstu 742. laidiens "Psiholoģija" latviešu un angļu valodā.

Apgāds “Neputns" izdevis Ingas Pērkones monogrāfiju "Es varu tikai mīlēt... Sievietes tēls Latvijas filmās", kas ir pirmais feminismā sakņotais kino pētījums Latvijas kultūras vēsturē.

 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Grāmatizdevēju asociācija