Vēl tikai nedaudz piepūles un būs zināmi lasīšanas maratona "Bērnu žūrija 2008" rezultāti – laimīgās grāmatas, priecīgie rakstnieki, ielīksmotie mākslinieki, gandarītie izdevēji, sajūsminātie lasītāji, centīgākie bibliotekāri.
Līdzīgi kā Bērnu žūrijas ekspertiem, arī bibliotekāriem ir jāaizpilda elektroniskā anketa, aktīvo saiti uz šo pētījumu meklējiet savā e-pastā.

Anketas jautājumi pamatos ir tādi paši kā iepriekšējos gados. Pirms anketas aizpildīšanas, bibliotekāriem jāapkopo darba grupas viedokļi, kā arī jāpārdomā savi priekšlikumi programmas uzlabošanai un jāsaskaita vietējais finansējums.
 
Ir izveidots iesaistīto bibliotēku e-pastu adresātu saraksts, uz kuru 30. decembrī un 13. janvārī tika nosūtīts e-pasts ar informāciju, bibliotekāru anketu aizpildīšana ir pagarināta līdz 23. janvārim. Atvainojamies par tehniskajām problēmām!
 
Atgādinām, ka publikāciju kopijas jāsūta pa pastu uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centru: Tērbatas iela 75, Rīga, LV-1001.

Līdz 16. janvārim vēl gaidām bērnu elektroniskās anketas!
 
Par tiem bibliotekāriem, kuri prata izmantot Valsts kultūrkapitāla fonda kultūras programmas "Bērnu žūrija" piedāvātās iespējas, un no valsts iedotā "mazumiņa" radīja interesantu pakalpojumu savā bibliotēkā, kā arī nodrošināja jaunu lasītāju sekmīgu iesaistīšanos, mums ir liels prieks! Varbūt vēl vairāk nekā 90. gados ir pienācis laiks, kad bibliotekārs, sava darba entuziasts, palīdzēs bibliotēkām noturēties un attīstīties!
 

© Anita Paegle

 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības institūta Bērnu literatūras centrs
Tālr.: 67312792