Trešdien, 13. aprīlī plkst. 12:00 svinīgā pasākumā Rīgas Latviešu biedrības namā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (LNB Atbalsta biedrība) pasniegs balvas konkursa ”Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs” uzvarētājiem.

No katra Latvijas reģiona tiks apbalvots viens bibliotekārs – Gaismas nesējs. Šogad balvas saņems bibliotekāri, kuri bijuši īpaši aktīvi, radoši un veiksmīgi darbā ar bērniem un jauniešiem.

 

Konkurss notiek jau piekto gadu. Tā ir iespēja lasītājiem un pagastu iedzīvotājiem ar LNB Atbalsta biedrības starpniecību pateikties saviem bibliotekāriem.  Pagastā bibliotekārs bieži vien ir arī kultūras pasākumu organizators, pagasta avīzītes redaktors, skolotājs datoriemaņu apguvē, sociālais darbinieks un psihologs, vienā vārdā – Gaismas nesējs savā pagastā.

 

Konkursam pieteiktos kandidātus pēc konkursa nolikuma kritērijiem vērtēja LNB Atbalsta biedrības valdes un LNB Bērnu literatūras centra pārstāvji.

 

LNB Atbalsta biedrība pateicas Lursoft, Emīla Gustava Šokolāde, Latvijas Nacionālajam teātrim, Jumava, Zvaigzne ABC un Jānis Roze par sniegto atbalstu konkursa organizēšanā.

Ziņu sagatavoja:
Sanita Kitajeva
Tālr.: 29355624, 67843767
sanita@gaisma.lv