Ceturtdien, 11. decembrī plkst. 14.00 Eiropas Komisijas informācijas punktā Europe Direct, kas atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Akmeņu ielā 2, 2. stāvā), notiks iedzīvotāju tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri.
Prof. I. Vaidere, kas Eiropas Parlamentā kā vienīgā pilntiesīgā locekle no Latvijas darbojas Ārlietu komitejā un Cilvēktiesību komitejā, strādā delegācijā attiecībām ar Krieviju un ir priekšsēdētāja vietniece Eiropas un Latīņamerikas Parlamentārajā asamblejā, informēs par padarīto un aktualitātēm savā, kā arī Eiropas Parlamenta dienaskārtībā.

"Uzstājoties pēdējā Eiropas Parlamenta plenārsēdē Briselē, aicināju Eiropas Komisiju tieši tagad veikt uzņēmējdarbību regulējošo direktīvu un regulu "veselības pārbaudi", lai atbrīvotu uzņēmējus no pārmērīgiem birokrātiskiem šķēršļiem. Jaunu darbavietu radīšana ir ļoti svarīgs uzdevums, lai atveseļotu ekonomiku," saka Inese Vaidere. "Tikšanās laikā centīšos atainot ne tikai savus pamatuzdevumus, bet arī to, cik patiesībā daudz ir paveikts Latvijas labā, kaut bieži vien tas cilvēku acīm un ausīm iet secen."

Saruna ar Inesi Vaideri noslēdz Eiropas Komisijas informācijas punkta Ventspilī organizēto pasākumu ciklu "Tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputātu", kura ietvaros ar Ventspils iedzīvotājiem tikās Ģirts Valdis Kristovskis, Rihards Pīks un Valdis Dombrovskis.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Margarita Marcinkeviča
Ventspils bibliotēkas Galvenās bibliotēkas direktore
Tālr.: 63623598
www.biblioteka.ventspils.lv sadaļa Europe Direct