Liepāja, 26. nov., LETA. Sestdien, 29. novembrī, Liepājā sāksies cilvēkiem ar īpašām vajadzībām veltīta adventes laika akcija "Eņģeļa pieskāriens", aģentūru LETA informēja akcijas koordinatore Antra Anuze.
Biedrības "Gaudium" rīkotā akcija būs vairāku pasākumu programma, īpaša dāvana un veltījums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tā norisināsies katru sestdienu līdz 20. decembrim.
 
29. novembrī plkst. 12 Liepājas bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis" notiks "Eņģeļu izstādes" atklāšana. Izstādei darbus gatavojuši bērni no Liepājas Bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades centra, mākslinieciskās jaunrades centra "Vaduguns" un biedrības "Mārtiņmāja".
 
29. novembrī plkst. 16 notiks Ievas Akurateres, Ilzes Gruntes un Matīsa Akuratera koncerts adventa noskaņās Svētā Jāzepa Romas katoļu katedrālē, bet plkst. 17 laukumā pie Liepājas Katoļu pamatskolas būs "Eņģeļu egles" atklāšana.
 
6. decembrī plkst. 15 notiks populārās garīgās mūzikas koncerts Liepājas Sv. Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Piedalās kristīgo profesionālo mūziķu apvienība "Crescendo". Populārās un garīgās mūzikas koncerti notiks arī 13. decembrī un 20. decembrī.
 
Akcijas galvenie atbalstītāji ir Liepājas dome un vairāki uzņēmumi.
 
 
Linda Vītola LETA
Copyright © LETA