Rēzekne, 24. nov., LETA. Piektdien, 28. novembrī, Rēzeknes rajonā Ozolmuižas pagastā plkst. 15 notiks pagasta padomes, bibliotēkas un Bērnu un jauniešu dienas centra telpu svinīgā atklāšana, aģentūru LETA informēja Rēzeknes rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Ieviņa.
Pašlaik ir pilnībā renovēta pagasta padomes ēka, uzcelta jauna piebūve, kurā turpmāk atradīsies pagasta bibliotēka un Bērnu un jauniešu dienas centrs, kā arī siltināts kultūras nams.
 
Pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Troška pastāstīja, ka līdz šim pagasta administratīvā ēka atradās "Līvānu" tipa mājā, bet jauniešu dienas centrs darbojās kultūras namā. Jau no nākamās pirmdienas šajā centrā jaunieši varēs izmantot jaunos trenažierus, atsevišķa telpa ir atvēlēta galda spēlēm - tenisam, novusam, biljardam, interesenti trenera vadībā tiks apmācīti austrumu cīņas mākslā.
 
Būvniecības darbus SIA "ASKO AS" sāka šā gada martā un pabeidza septembra beigās.
 
Kopējās būvniecības izmaksas ir 398 000 latu, no kuriem 98 000 lati tika izlietoti no Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas piešķirtās vienreizējās dotācijas novada pašvaldību infrastruktūras attīstībai, bet, lai segtu pārējos izdevumus, Ozolmuižas pagasta padome ņēma kredītu.
 
 
Einārs Dervinieks LETA
Copyright © LETA