Izdevniecība "Nordik" laidusi klajā:
 • Ainas Kļaviņas un Sandra Kļaviņa atmiņu grāmatu "Mirdza Ķempe. Atmiņu skices",
   
 • Ilggadēja laikraksta "Diena" žurnālista Gunta Bojāra eseju grāmatu "Zīda čūska". Tas ir stāsts par sievietēm, par bērniem, par atkarībām un par alkām pēc mūžīgas mīlestības,
   
 • Erika Ādamsona dzejas izlase "Dziesmas par labu" dzīvošanu Intas Čaklās sakārtojumā.
Izdevniecībā "Tapals" šādi jaunumi:
 • Mirdzas Ķempes dzejas izlase "Savāda dvēsele",
   
 • Vēsturnieka Jāņa Klētnieka grāmata "Mūžības valdnieki". Darbā pirmo reizi latviešu valodā sniegts plašāks ieskats ēģiptiešu "Mirušo grāmatas" tekstos, raksturoti ēģiptiešu dievi un reliģiskie centri, stāstīts par ēģiptiešu laika skaitīšanas veidiem, sniegta Ēģiptes vēstures periodizācija un dinastiju saraksts.
Apgāds "Zinātne" Latvijas jubilejai veltījis grāmatu "Mūsu Latvija". Tās autori Juris Zvirgzdiņš un māksliniece Ilze Ramane kopā ar veco Kraukli un mazo Krauklēnu stāsta bērniem par svarīgākajiem Latvijas valsts simboliem, notikumiem un cilvēkiem.
 
"Karoga" apgādā iznācis mēnešraksta "Karogs" novembra laidiens. Te atrodami Ulda Bērziņa, Jāņa Lejiņa, Ingmāras Balodes, Tadeuša Dombrovska teksti, ieskats par to, kā rakstnieki iet uz krogu, kā arī daudzas literārās dzīves aktualitātes.
 
Apgāds "Liels un mazs" iepriecina bērnus ar Ojāra Vācieša darbu "Mēnesim robs", kurā stāstīts par to, kā Tūkstoš deviņi simti slapjajā gadā briesmīgais Šlpopster-Klopsters postīja mēnesi.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Grāmatizdevēju asociācija.