Ja esi jaunām iespējām atvērts, radošs un komunikabls cilvēks, kuru aizrauj darbs bibliotēkā un interesē bibliotēku attīstības tendences pasaulē, tad aicinām piedalīties konkursā par iespēju piedalīties starptautiskā, nozares profesionāļu pasaulē ļoti augstu vērtētā konfernecē Next Library 2011, kas š.g. jūnijā norisināsies Dānijas pilsētā Orhūsā.

Konference ir gadu kopā pulcina visradošākos nozares cilvēkus no visas pausaules, kas atbalsta un īsteno inovācijas bibliotēkās.


Interesentus bezmaksas dalībai šajā pasākumā aicinām līdz š.g. 3. marta plkst. 11:00 iesūtīt īsu (ne garāku par 1 A4 lpp.) savu domu aprakstu angļu valodā par konferences tēmu "Inovācija, partnerība un demokrātija" Līgai Māsēnai (liga.masena@3td.lv).


Konkursā aicināts piedalīties ikviens publiskās bibliotēkas bibliotekārs, kuram nav sveša angļu valoda un kurš ir gatavs konferencē ne tikai uzklausīt citus, bet arī dalīties ar savu pieredzi, idejām un zināšanām ar kolēģiem no citām pasaules valstīm.


Dalību vienam Latvijas bibliotekāram finansē Bila un Melindas Geitsu fonds. Varbūt tas esi tieši Tu! Nebaidies un piesakies!

 

Konferences tīmekļa vietne

Tagi: Konkursi, Starptautiskas konferences