Oslo Universitātes koledža, Tallinas Universitāte un Parmas Universitāte izsludina uzņemšanu studijām starptautiskā maģistra programmā "Digital library learning" (DILL).
 
DILL ir divu gadu maģistra studiju programma informācijas profesionāļiem, kuri plāno specializēties digitālajās bibliotēkās.
Studiju programma ir radīta bibliotekāriem, arhīvistiem, projektu vadītājiem, administratoriem un inženiertehniskajiem darbiniekiem, kuri vēlas savu darbu saistīt ar digitālo bibliotēku programmatūru, digitālo bibliotēku ieviešanu un digitālo bibliotēku izglītības programmām.

Divgadīgās maģistra studiju programmas norise tiek organizēta četros semestros un notiek trijās valstīs: 1. semestris – Oslo Universitātes koledžā (Norvēģija); 2. semestris – Tallinas Universitātē (Igaunija); 3. semestris – Parmas Universitātē (Itālija); 4. semestris – maģistra darba izstrāde un aizstāvēšana.

Pieteikumi 2009./2010. mācību gadam tiek pieņemti līdz 2009. gada 15. aprīlim.

Ar detalizētāku informāciju par studiju programmu, tās norisi, studiju maksu un prasībām nākamajiem studentiem ir iespējams iepazīties programmas mājaslapā: http://dill.hio.no.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Tallinas Universitāte