Eiropas Savienības informācijas aģentūra (ESIA) š.g. 26. novembrī un 2. decembrī Rīgā rīko seminārus bibliotekāriem "Aktualitātes Eiropas Savienībā".
 
Semināra laikā bibliotekārus iepazīstinās ar Latvijai nozīmīgākām aktualitātēm Eiropas Savienībā (ES), īpašu uzsvaru liekot uz finanšu krīzi pasaulē un kā tā skar ES.
2009. gada 6. jūnijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, tamdēļ seminārā iepazīstinās ar aktuālajām publikācijām par ES jautājumiem un citiem informācijas resursiem, kur meklēt nepieciešamo informāciju par dažādiem ES jautājumiem.
 
Semināra noslēgumā būs iespēja apmeklēt Ziemeļu Ministru padomes biroja bibliotēku.
 
Semināri bibliotekāriem tiek rīkoti jau vairākus gadus pēc kārtas, un to mērķis ir vairot bibliotekāru zināšanas par Eiropas Savienības aktuālajiem jautājumiem.
 
Seminārus laipni aicināti apmeklēt gan bibliotekāri, kuri jau ir piedalījušies iepriekšējos ESIA rīkotajos semināros par Latvijas dalības Eiropas Savienībā aktualitātēm, gan tie, kuriem nav bijusi šāda iespēja.
 
Semināri notiks Rīgā, Eiropas Savienības mājas konferenču zālē Aspazijas bulvārī 28, 2. stāvā.
 
Par dalību seminārā katrs dalībnieks saņems rakstisku apliecinājumu. Dalība seminārā ir bezmaksas.
 
 
Pieteikšanās termiņi semināriem:
  • 26. novembra semināram – 21. novembris,
  • 2. decembra semināram – 28. novembris.
Papildu informācija pa tālr.: 67212611 vai e-pastu Kristine.Salme@esia.gov.lv. Semināriem var pieteikties ESIA mājas lapā aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.
 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Lapinska
Eiropas Savienības informācijas aģentūras projektu vadītāja
Tālr.: 67212611, 20040793
www.esia.gov.lv