Viens no senākajiem Latvijas izdevumiem "Rīgas Balss" uzsāk savu ceļu pie lasītājiem jaunā veidolā, transformējoties no laikraksta par iknedēļas sociālpolitisku žurnālu.
Dzīvojot tik spraigā informācijas laikmetā, kad ik brīdi ir jādomā par to, lai patērētājs saņemtu maksimāli kvalitatīvu informāciju par pasaules, valsts un pilsētas ekonomiskām, sociālpolitiskām un kultūras norisēm, žurnāls "Rīgas Balss" maina ne tikai savu vizuālo tēlu, bet, cienot patērētāja laiku, koncentrē arī saturu atbilstoši valsts metropoles patērētāju interesēm.
 
Šodien ar vārdkopu "Rīgas iedzīvotājs" tiek saprasts ne tikai rīdzinieks, bet arī citos novados dzīvojošie, kuri ik dienas dodas strādāt uz galvaspilsētu. Sociālpolitiskais satura konteksts ļaus lasītājiem atrast atbildes par notikumiem, parādībām un cilvēku rīcību, piedāvājot aprakstus par mūsdienu sasniegumiem, tehnoloģijām, kultūras, izklaides un atpūtas pasākumu afišas.
 
Žurnāls "Rīgas Balss" ir izdevums ar bagātu vēsturi, kurš ceļu pie saviem lasītājiem rod kopš 1956. gada. Izmainot savu vizuālo tēlu un saturu, tas saglabās savu primāro uzdevumu – informēt lasītājus par aktualitātēm ne tikai Rīgā, bet visā pasaulē.
 
SIA Mediju nams izdod trīspadsmit preses izdevumus un ir viens no lielākajiem preses izdevējiem Latvijā.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Inga Bandiniece
SIA "Mediju Nams" stratēģiskās attīstības direktore
Tālr.: 67886701