Konkurss ir atbalsts Rīgas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanai vizuālās mākslas, mūzikas, dejas, teātra, kino, multimediju, grāmatniecības un kultūrvēsturiskā mantojuma nozarēs.

Par šī gada konkursa prioritātēm ir noteiktas vizuālās mākslas neordinārās un inovatīvās norises Rīgā, koncertdzīves daudzveidība un jauno izpildītāju ierosmes, inovatīvu dejas projektu īstenošana, inovatīvu radošo komandu iestudējumi, dažādu veidu Rīgas tēlu un kultūrvēsturi interpretējošas īsfilmas, multimediālie projekti publiskajā telpā, Rīgai veltīto literāru pētījumu izdošana un muzeju darbības aktivizēšana pilsētas pasākumos. Kultūrvēsturiskā mantojuma nozarē par prioritāti ir noteikti projekti, kas veicina tradīciju saglabāšanu mūsdienu pilsētvidē un nodrošina Rīgā dzīvojošo etnisko kultūru daudzveidību.

Projektu pieteikumi konkursam jāiesniedz līdz 2011.gada 18.februārim, plkst.12.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā (Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5), darba dienās no plkst.9.00 līdz 16.00 (tālrunis 67043670). Ar konkursa nolikumu var iepazīties tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv.

Kultūras projektu finansēšanas konkurss notiek no 1999.gada un šajā laikā ir atbalstīti 1524 projekti.

Ziņu sagatavoja:
Elīna Dambekalne
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes projektu koordinatore

Tagi: Projektu konkursi, Kultūras projekti