Laikā, kad pasaule atzīmē Viljama Šekspīra 444 gadu jubileju, Dd laboratory un Dd studio sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju dāvina Latvijas skolām 700 "Play_shakespeare" diskus.
Šis ir Viljama Šekspīra 444 gadu jubilejas gads. Šogad Stretfordā pie Eivonas un Londonā ir norisinājušies daudzi klasiķim veltīti pasākumi.
 
Dd laboratory un Dd studio sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju šoruden dāvina Latvijas skolām 700 "Play_shakespeare" diskus. Šos diskus savai bibliotēkai pasūtīja arī Šekspīra biedrība Lielbritānijā.
 
Šis projekts ir jauna iespēja, kā iepazīt meistara darbus – spēlējot spēlītes. Ātri, aizraujoši un netradicionāli.
 
"Play_shakespear" ir sešu Viljama Šekspīra lugu interpretācija virtuālu spēļu veidā, kurās tiek atveidotas slavenā rakstnieka zināmākās komēdijas un traģēdijas – Hamlets, Vētra, Sapnis vasaras naktī, Karalis Līrs, Otello un Spītnieces savaldīšana.
 
Ar šī projekta starpniecību mērķis ir piesaistīt skolēnus klasiskām vērtībām – klasiskai literatūrai, izmantojot mūsdienīgu pieeju, dinamisku veidu un spēļu formātu. Pie spēļu radīšanas strādāja plaša komanda – mākslinieki, programmētāji, savukārt kā literārā konsultante tika piesaistīta Guna Zeltiņa.
 
Dd studio radošais direktors Jānis Mitrēvics atzīst, ka šos diskus ir ļoti grūti izplatīt, tādēļ mēs ne tikai dāvinām skolām, bet piedāvājam jauniešiem pašiem lejupielādēt spēles par velti www.dd.lv/shakespeare.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Sanita Kossoviča
"Dd studio" projektu vadītāja
Tālr.: 67205366