Ceturtdien, 30. oktobrī, plkst. 17.00 Liepājas Centrālajā Zinātniskajā bibliotēkā ciklā "Dramaturģijas lasījumi" notiek Ērika Vilsona jaunākās lugas "Pīles lidojums klusumā" aktierlasījums.
Rudens iegājis savā finiša taisnē un ir atsācies Liepājas Centrālās Zinātniskās bibliotēkas, Rakstnieku Savienības Liepājas nodaļas un Dramaturgu ģildes kopā ar Liepājas Universitāti organizētais cikls "Dramaturģijas lasījumi".
 
Šī cikla visu lasījumu klausītājiem pirmajiem bijusi iespēja iepazīties ar autoru jaunākajām sarakstītajām, bet vēl teātros neiestudētajām lugām, jo tāds ir lasījumu noteikums. Līdz šim klausītāju vērtējumam savas jaunākas lugas jau nodevuši Sandra Vensko, Ēriks Vilsons, Brinda Ceriņa, Agnese Matisone un Jānis Mackus.
 
Bet šo ceturtdien, 30. oktobrī, plkst. 17.00 savu jaunāko lugu "Pīles lidojums klusumā" atkal piedāvā Ēriks Vilsons.
 
Interesanti, ka šī luga autoram tapusi pēc Nacionālā teātra pasūtījuma un to uzņems savā repertuārā.
 
Ēriks Vilsons pats par savu lugu saka "…sākumā bija vārds un šis vārds bija Maksims Gorkijs. Viņa nepabeigtā luga "Jakovs Bogomolovs". Pareizāk būtu teikt, viens dialogs, no kura radās ideja, no IDEJAS luga "Pīles lidojums klusumā". Bet vispār luga ir par dzīvi, par ilūzijām, par meliem un krāpšanu, par meliem un piedošanu, mīlestību, par dubļiem un zvaigznēm, par zvaigznēm uz ko tiekties."

Lugas tēlos iejutīsies un to lasīs pats autors. 
 

Informāciju sagatavoja:
Aina Krauče
Liepājas Centrālās Zinātniskās bibliotēkas direktores vietniece
Tālr.: 63489537