Š.g.  28. un 29. oktobrī Valmieras integrētajā bibliotēkā (Valmierā, Cēsu ielā 4) notiks Latvijas zinātnisko, speciālo un publisko bibliotēku direktoru 2008. gada rudens sanāksme.
Sanāksmē piedalīsies ap 70 Latvijas zinātnisko, speciālo un publisko bibliotēku direktori, kā arī par nozares attīstību atbildīgo institūciju pārstāvji, lai diskutētu par nozares aktualitātēm.

28. oktobrī plkst. 13:00 sanāksmi atklās Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, Vidzemes Augstskolas rektore Vija Daukšte un Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks. Sanāksmes pirmajā dienā tiks apskatīti tādi aktuāli jautājumi, kā valsts politika bibliotēku nozarē, bibliotēku sadarbība un valsts nozīmes projekti.

29. oktobrī sanāksmes dalībniekiem būs iespēja uzklausīt Brēmenes pilsētas bibliotēkas direktora Ervīna Mītkes priekšlasījumu par bibliotēku mārketingu un darbinieku apmācību. Balstoties uz Vācijas lielpilsētu bibliotēku praksi, tiks skaidrota un demonstrēta darbinieku apmācības koncepcija pakalpojumu sniegšanā.

Sanāksmi organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Valmieras bibliotēku un Gētes institūtu Rīgā.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvais centrs
Tālr.: 67312807
www.lnb.lv