Jelgava, 22. okt., LETA. Tukuma rajona Smārdes pagastā, Šlokenbekas muižā, 31. oktobrī notiks Tukuma rajona grāmatu svētki, aģentūru LETA informēja Tukuma pašvaldībā.
No plkst. 9.30 līdz plkst. 14 notiks grāmatu komercizstāde, kurā piedalīsies izdevniecības "Zvaigzne ABC", "Nordik", "Tapals", "Latvijas Avīze", "Jumava", "Likteņstāsti" un "Avots". Pircēji varēs piedalīties jaunāko grāmatu izlozē, kas notiks svētku noslēgumā.
 
Plkst. 10 paredzēta grāmatu svētku atklāšana Milzkalnes kultūras nama Lielajā zālē, kam sekos "Latvijas Avīzes" un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā publiskā diskusija "Sveši svētki kā savējie?... Starpkultūru dialogs", kurā piedalīsies partiju pārstāvji un eksperti.
 
Savukārt plkst. 13 izdevniecības "Jumava" projekta "Es stāstu par Latviju" gaitā notiks tikšanās ar rakstnieci un diplomāti Annu Žīguri un dzejnieci un dramaturģi Māru Zālīti.
 
Bērni un jaunieši no plkst. 10 varēs iepazīt pasakas "Ceļojošā soma" kopā ar apgādu "Zvaigzne ABC" un Judīti Timmu, tikties ar Rīgas Zooloģiskā dārza Informācijas un izglītības nodaļas pārstāvi Andreju Brindžu un apgādu "Nordik". Bērni varēs aplūkot mazos zoodārza dzīvniekus - ūpi, lapsu, zaļo iguānu, jūrascūciņu un citus.
 
Pēcpusdienā plkst. 13 sadarbībā ar VAS "Latvijas valsts meži" skolēniem Šlokenbekas muižas pagalmā notiks konkurss "Koki Latvijas rudenī", bet 9.-12. klašu skolēniem sadarbībā ar valsts aģentūru "Tēvijas sargs" notiks erudīcijas konkurss "Par Latviju, par zemi svēto".
 
Milzkalnes kultūras namā būs iespēja ierakstīt savu vēlējumu Latvijas vienotības jostā.
 
 
LETA
Copyright © LETA