Ventspils, 14. okt., LETA. Otrdien, 21. oktobrī, plkst. 13 Ugāles pagasta bibliotēkas Zaļajā zālē notiks Imanta Ziedoņa daiļradei veltīta pēcpusdiena "Es skaitīju un nonācu pie viena", aģentūra LETA uzzināja bibliotēkā.
Pasākumā piedalīsies Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja Andra Konste ar lekciju un multimediju diska "Imants Ziedonis. Biogrāfisks multimediju DVD" prezentāciju.
 
Oktobrī Ugāles pagasta bibliotēkā ir apskatāmas arī vairākas izstādes - "Punktiņš, punktiņš, komatiņš …", kas veltīta dzejnieka Ojāra Vācieša 75 gadu jubilejai; "Viņš neticēja ideālam" - par godu rakstnieka Gunāra Cīruļa 85 gadu jubilejai; "Nezinīša pasaulē" - veltīta krievu rakstniekam Nikolajam Nosovam un tā 100 gadu jubilejai, kā arī izstāde, kurā apskatāmas ievērojamu Latvijas valsts cilvēku biogrāfijas "Vēsturi veido cilvēki"; izstāžu cikla "Ugāles pagasts vēstures griežos" pirmā izstāde - "Ugāles pagasta padome" un izstāžu cikla "Eiropas Savienība - cauri pusgadsimtam" otrā izstāde - "Austrija, Somija, Zviedrija".
 
Ceturtdien, 16. oktobrī, bibliotēkā savukārt paredzēta Jauno grāmatu diena.
 
 
Linda Vītola LETA
Copyright © LETA