Valsts Kultūrkapitāla fonds piešķīris finansējumu Vidzemes kultūras un mākslas biedrības "Haritas" sagatavotajam projektam "Tikšanās ar personībām". Projekta ietvaros Valmieras integrētās bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļā "Zvirbulēns" norisināsies trīs tikšanās ar dažādām personībām, kas saistītas ne tikai ar literatūru, bet arī ar teātri.
Pirmā tikšanās reize bibliotēkas telpās būs 23. oktobrī plkst. 14.00, kad pamatskolas vecuma bērni piedalīsies sarunās ar bērnu grāmatu autori Dainu Ozoliņu. "Bērni jau iemīļojuši autores grāmatiņas "Ziemā vajag sniegu!" un "Burvīgās brīvdienas". Skolotājas Līgas Kliesmetes vadībā bērnu dramatiskā pulciņa dalībnieki īpaši pasākumam būs sagatavojuši Dainas Ozoliņas darbu fragmentu lasījumus," informē projekta "Tikšanās ar personībām" vadītāja Solveiga Boicova.
 
Solveiga Boicova pastāstīja, ka šādas tikšanās bibliotēkā organizētas jau iepriekš, arī pagājušajā gadā. Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda finansējumam, Vidzemes kultūras un mākslas biedrības "Haritas" šim mērķim piesaistījusi 1200 latus, tas devis iespēju organizēt tikšanās ar literātiem Kārli Vērdiņu, Inesi Zanderi, Maiju Laukmani, multiplikatoriem Rozi Stiebru un Māri Putniņu, kā arī citām radošām personībām. Pasākumi iecerēti, lai ar interaktīvām metodēm bērnos rosinātu radošas personības attīstību un mudinātu viņus iesaistīties radošos procesos.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 28382051