Rīga, 6. okt., LETA. Interneta spēlē par Eiropas Savienību (ES) "ES prāta darbnīca" patlaban ir aptuveni 1100 jautājumi par Eiropas vēsturi, ģeogrāfiju un kultūru, aģentūru LETA informēja Saeimas ES informācijas centrā.
Spēle bez maksas un laika ierobežojuma pieejama Saeimas ES informācijas centra interneta mājaslapā "www.eiroinfo.lv".
 
Spēli "ES prāta darbnīca" var spēlēt gan individuāli, gan komandās, tā būs interesanta un izglītojoša izklaide gan skolēniem, gan pieaugušajiem.
 
Spēle, kuras sauklis skan "Izklaide gudriem eiropiešiem", veidota līdzīgi tradicionālām izklaidējošām prāta spēlēm - tajā katram jautājumam ir četri atbilžu varianti un, meklējot pareizo atbildi, var izmantot arī trīs dažādas papildiespējas.
 
Spēli šā gada pavasarī izveidoja Saeimas Eiropas Savienības informācijas centrs, lai vairotu jauniešu zināšanas un veicinātu interesi par ES jautājumiem. Statistika liecina, ka kopš spēles atklāšanas tā spēlēta vairāk nekā 30 000 reižu.
 
Spēle ir izmantojama dažādi: to var spēlēt gan individuāli, gan komandās. Tajā var ievietot katrai skolai vai komandai sagatavotus speciālus jautājumus noteiktam laika periodam, un šajā gadījumā spēles jautājumi būs redzami tikai konkrētajai skolai vai spēlētāju grupai.
 
 
Emīlija Kozule LETA
Copyright © LETA