Aizvadīta Vasaras ģimenes diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā
15.08.2019 Ziņa  Jelgavas pilsētas bibliotēka

Vakar, pie mums, Jelgavas pilsētas bibliotēkas pagalmā, bija īsts burziņš, ko pilsētnieki nevarēja nepamanīt arī no malas – klaigu, čalu, smieklu un sacensību gara piepildīta – tā pagāja mūsu Vasaras ģimenes diena.

Klausāmgrāmatas sadarbībā ar Jelgavas neredzīgo bibliotēku
15.08.2019 Ziņa  Jelgavas pilsētas bibliotēka

Gribētu palasīt kādu grāmatu, bet veselības problēmu dēļ to nevari? Varbūt tas nav par tevi, bet tavu mammu, tēti vai omīti... Nāc droši uz Jelgavas pilsētas bibliotēku un izvēlies kādu no piedāvātajām klausāmgrāmatām!

Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā lasāmbrilles
15.08.2019 Ziņa  Jelgavas pilsētas bibliotēka

Atnāci uz bibliotēku, bet aizmirsi brilles? Nu tā vairs nav problēma! Sadarbībā ar SIA „OC Vision” un SIA „Vision Express Baltija” Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā bezmaksas lasāmbrilles saviem lasītājiem lasīšanai uz vietas mūsu lasītavā.

Platforma "Latvian Literature" netradicionālā veidā cenšas pievērst Kultūras ministrijas uzmanību
13.08.2019 Ziņa  

Platforma “Latvian Literature” akcijas “Nedzēs ārā!” ietvaros pieturvietā netālu no Kultūras ministrijas, Krišjāņa Valdemāra ielā 11A, ir izvietojusi vides reklāmu, kurā lūdz Ministru kabinetu turpināt piešķirt atbalstu Latvijas literatūras izdošanai ārvalstīs.

Mūzikas bibliotēkas akcija "Iedod uzspēlēt!"
13.08.2019 Ziņa  

Durvis vērusi Ventspils Mūzikas bibliotēka, pirmā šāda veida publiskā bibliotēka Latvijā, kas līdzās tradicionālajiem pakalpojumiem vēlas piedāvāt jaunu – spēlēt kādu mūzikas instrumentu, apgūt pirmās spēles iemaņas un aizņemties to spēlēšanai mājās. Lai šādu ieceri realizētu izsludinām instrumentu dāvināšanas akciju "Iedod uzspēlēt!"

Ar plašu norišu programmu svinēs Latvijas Nacionālās bibliotēkas simtgadi
12.08.2019 Ziņa  Latvijas Nacionālā bibliotēka

Šī gada 31. augustā no plkst. 10.00 līdz 20.30 ar daudzveidīgu pasākumu programmu notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) simtgades svinības.

Pasaku piļu un Alpu kalnu zemes – Bavārijas – bibliotēkas
12.08.2019 Ziņa  Nozares informācija

Laikā no 2019. gada 1. līdz 10. jūlijam notika Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) sadarbībā ar tūrisma firmu “Balt-GO” organizētais profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas brauciens uz Bavārijas bibliotēkām Vācijā.

Anetes Meleces bilžu grāmata "Kiosks" tiks tulkota vairāk kā 7 valodās
12.08.2019 Ziņa  

Ilustratores un animācijas filmu režisores Anetes Meleces bilžu grāmatu “Kiosks”, par kuru autore nupat saņēmusi Jāņa Baltvilka balvu - augstāko apbalvojumu bērnu literatūrā un grāmatu mākslā Latvijā - , pirmo reizi plašāka publika ieraudzīja 56. Starptautiskajā Boloņas bērnu grāmatu tirgū.

Noslēdzies literārais konkurss “Ventspils skan”
12.08.2019 Ziņa  

Sagaidot Pilsētas svētkus un Ventspils 729. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludināja literāro darbu konkursu “Ventspils skan”.

Projekta "Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm" partneri tiekas Liepājā
08.08.2019 Ziņa  Jelgavas pilsētas bibliotēka

7.augustā vēju pilsētā Liepājā satikās projekta Interreg Latvija-Lietuva "Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm" partneri – Jelgavas pilsētas bibliotēka, Liepājas Centrālā Zinātniskā bibliotēka un Šauļu pilsētas pašvaldības publiskā bibliotēka, lai projekta darba grupas un vadības komitejas sanāksmē atskatītos uz padarīto.
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv