Jaunieši un bērni ar īpašām vajadzībām apgūst jaunākās tehnoloģijas
12.07.2019 Ziņa  

Mūsdienās ir svarīgi nodrošināt sabiedrību ar digitālajām kompetencēm. Vēl nozīmīgāk tas ir cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – atrast veidus un risinājumus, kā iekļauties mūsdienu attīstības tempos, izmantot populārākās tehnoloģijas savas personības attīstībai.

Pieaug "3td e-GRĀMATU bibliotēkas" popularitāte un tai piepulcējas "Apgāds Mansards"
12.07.2019 Ziņa  Nozares informācija

Saskaņā ar Kultūras informācijas sistēmu centra apkopotajiem datiem, virtuālā “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv, kopš darbības uzsākšanas šī gada sākumā, ir sasniegusi gandrīz 4000 lasītāju skaitu, kas atbilst vidēja Latvijas reģiona galvenās bibliotēkas lasītāju skaitam.

Konkurss jaunajiem dzejniekiem "Dzejas slams Valmieras integrētajā bibliotēkā"!
09.07.2019 Ziņa  Valmieras bibliotēka

2019 gada 17. septembrī no plkst. 18.00 - 20.30 Valmieras integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4, Valmiera) “Dzejas nakts” ietvaros notiks DZEJAS SLAMS (savu dzejoļu lasīšanas konkurss).

Būs tikšanās ar kriminālromānu autoriem bibliotēkā - atbalstīts bibliotēkas projekts
08.07.2019 Ziņa  Kursīšu pagasta bibliotēka - informācijas centrs

VKKF 2019.gada projektu konkursa 2.kārtā atbalstīts Kursīšu bibliotēkas sadarbībā ar kultūras darba organizatori izstrādātais un Saldus novada pašvaldības iesniegtais projekts “Portrets tuvplānā (8) Detektīvi”, gūstot 840.00 euro lielu finansiālu atbalstu.

Projekta “Mūsu mazā bibliotēka” noslēgums Ulbrokas bibliotēkā
08.07.2019 Ziņa  Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēka

Ir vējaini saulaina 12. jūnija pēcpusdiena un Ulbrokas kultūras nama dārzā pulcējas izdevniecības ”Liels un Mazs” lasīšanas veicināšanas projekta ”Mūsu mazā bibliotēka” noslēguma pasākuma dalībnieki kopā ar vecākiem.

Lauberē atklāts sajūtu un brīvā laika pavadīšanas dārzs
02.07.2019 Ziņa  Ogres Centrālā bibliotēka

28. jūnijā Lauberē, pie Lauberes bibliotēkas, notika sajūtu un brīvā laika pavadīšanas dārza “Raiņa un Aspazijas saulainais stūrītis” atklāšana.

Ogres reģionā bibliobusa pakalpojumi tiks sniegti arī turpmāk
02.07.2019 Ziņa  Ogres Centrālā bibliotēka

Ogres novada iedzīvotāji ir pauduši satraukumu, vai joprojām tiks nodrošināts bibliobusa pakalpojums, jo pašvaldības mājas lapā ir publicēta informācija par Ogres novada pašvaldībai piederošā transportlīdzekļa – kravas furgona (bibliobusa) pārdošanu izsolē.

Iepazīst japāņu ikebanas mākslu
01.07.2019 Ziņa  Ogres Centrālā bibliotēka

27. jūnijā Ogres Centrālajā bibliotēkā notika kupli apmeklēta ikebanas meistarklase, kuru vadīja ikebanas meistare Midori Jamada.
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv