2010. gada 8. oktobrī plkst. 19.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) Vjačeslavs Zagoruļko un Sergejs Somiks aicinās visus krievu romanču mīļotājus  uz koncertu "Ar mīlestību – sievietei".

 

Vjačeslavs Zagoruļko Ventspils publikai vairāk pazīstams kā Nacionālo kultūru biedrību rīkoto koncertu dalībnieks. Viņa repertuārā ir dažāda žanra mūzika – krievu tautas dziesmas, estrādes un džeza mūzika. Piektdienas vakara koncertā Pārventas bibliotēkā izskanēs gan senās krievu romances, gan mazāk dzirdētas, kuras komponētas nesenā pagātnē. Krievu romance ir mūzikas žanrs, kas attīstās arī mūsdienās, tāpēc klausītājiem būs lieliska iespēja tās iepazīt.

 

Koncerta tapšanā un programmas veidošanā lielu ieguldījumu devis Ventspils Mūzikas vidusskolas Estrādes un džeza mūzikas nodaļas vadītājs un taustiņinstrumentu spēles pedagogs Sergejs Somiks. Šajā koncertā Sergejs Somiks uzstāsies ne tikai kā koncertmeistars, bet arī iepriecinās publiku ar savām improvizācijām par populārām krievu romanču tēmām.

Tagi: Koncerti