2010. gada 1. oktobrī Valkas pamatskolā (Valkā, Ausekļa ielā 5) notiks Valkas, Smiltenes un Strenču novadu IX Grāmatu svētki. Pasākuma ietvaros plānota diskusija - kopā ar jauniešiem, rakstnieci Kristīni Ulbergu - Rubīni un psiholoģi Inu Nagli.


Diskusijas tēma "Mīlestība - ķīmiska reakcija vai savstarpēja cieņa". Par mīlestību - tās esamību vai neesamību, izpausmes veidiem, nepieciešamību, ilglaicību utt. ir runāts, spriests un rakstīts jau kopš senseniem laikiem. Šķiet, ka šī tēma ir aktuāla arī mūsdienu tehnoloģiju un ātruma laikmetā. Tā varam spriest, izvērtējot modernās mūzikas, grāmatu un publikāciju klāstu. Protams, mēs diskutējam arī par politiku, finansēm, modes zīmoliem, interesantām baraviku gatavošanas receptēm un daudz ko citu, bet nenovēršami atgriežamies arī pie savstarpējām attiecībām. Kas īsti ir mīlestība: ķīmiska reakcija, balstīta uz hormoniem, feromoniem un citām sarežģītām lietām, prasme sadzīvot un pielāgoties, prāta aptumsums vai kas cits?


Ko par to domājat Jūs? Būtu interesanti uzzināt plašākas auditorijas (ne tikai diskusijas dalībnieku) viedokli. Tāpēc aicinām lasītājus komentāros izteikt savu viedokli un domas par šo jautājumu.


Papildu informācija:


Aija Rudīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa

Tālr.: 64722965


Inguna Medne

Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 64707489; 29250086