2010. gada 14. septembrī plkst.14:30, Ventspils Augstskolas bibliotēkā (Ventspilī, Inženieru ielā 101) Dzejas dienu pasākums - tikšanās ar vienu no interesantākajiem latviešu jaunās paaudzes dzejniekiem Arvi Vigulu.

 

Arvis Viguls dzeju un rakstus par literatūru publicē kopš 2006. gada. Par savu pirmo dzejas grāmatu "Istaba" (Rīga, Satori, 2009) saņēmis Dzejas dienu balvu un Latvijas Rakstnieku savienības Literatūras gada balvu nominācijā "Gada debija", kā arī Ventspils starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas radošo stipendiju.

 

Dzejnieks un literatūrkritiķis Kārlis Vērdiņš Vigula dzeju raksturo kā: "spilgtu, suģestējošu dzeju, kurā sasniegts jaunam autoram neraksturīgs briedums un meistarība, kas dekadentiskās, izsmalcinātās mīlas un nāves rotaļas ļauj izspēlēt artistiski un mūsdienīgi."

 

Arvis Viguls arī tulko no angļu, krievu un spāņu valodām. Josifa Brodska dzejoļu atdzejojumi publicēti Brodska dzejas izlasē (Rīga, Neputns, 2009). Arvja Vigula dzejoļi tulkoti angļu, krievu un lietuviešu valodās.

 

Ieeja uz pasākumu bez maksas.