Vakar, pie mums, Jelgavas pilsētas bibliotēkas pagalmā, bija īsts burziņš, ko pilsētnieki nevarēja nepamanīt arī no malas – klaigu, čalu, smieklu un sacensību gara piepildīta – tā pagāja mūsu Vasaras ģimenes diena.

Lai gan pasākuma laiks bija iezīmēts līdz plkst.16.00, apmeklētāji bija tā aizrāvušies, ka nevarēja vien beigt – vieni gribēja vēl pagūt uzbūvēt pa ūdeni pludināmās laiviņas vai ar kendamu parādīt visus atlikušos trikus, bet citi steidza pabeigt taisīt ādas aproces ar kniedēm, ko ikvienam piedāvāja radošās darbnīcas.

 

Pasākuma laikā ikviens varēja pielikt roku kopīgas gleznas tapšanā mākslas studijas Mansards vadītāja Raita Junkera virsvadībā, sacensties koka auto trasē, ko visiem par prieku sagdādāja Ripo Auto, piedalīties izzinošos eksperimentos un veiklības stafetē un savus izcilākos trikus parādīt kendamas sacensībās, ko organizēja veikals Besport sadarbībā ar KROM Kendama Latvia.

 

Ģimenes dienu svinēja ne tikai jelgavnieki, bet arī viesi no citām pilsētām. Interesanti, ka kendamas sacensībās uzvarēja puiši no Rīgas, Druvas un Jelgavas.