Salas bibliotēkā norit fotoakcija ar nosaukumu "Izstāsti mantojumu". Tās ietvaros bibliotēka saņēmusi negaidītu dāvinājumu no kaimiņiem – Viesītes novada novadpētniekiem.

Elkšņu pagasta sabiedriski aktīvā iedzīvotāja, pensionētā skolotāja Mirdza Lazdiņa bibliotēkai atsūtījusi savu atmiņu stāstījumu, rakstītu rokrakstā. Viņas apraksts vēsta par agrāko Salas bibliotēkas vadītāju Ēriku Lazdiņu (dzimušu Indāni). Kā papildu dāvinājums saņemts arī viens grāmatas "Tēva skola" krājums – dokumentu, fotogrāfiju un laikabiedru atmiņu apkopojumu par Elkšņu skolas vēsturi.


Grāmatā stāstīts par Elkšņu skolas ēkas būvēšanas laiku un iesvētīšanu 1937. gadā, par toreizējo skolas pārzini, Latvijas Brīvības cīņu dalībnieku Kārli Lazdiņu (1898–1955), kurš par nopelniem izglītības un kultūras veicināšanā pat tika apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni. Viņa meita M. Lazdiņa šajā skolas ēkā pavadījusi savu bērnību, guvusi pirmo izglītību, vēlāk visu mūžu vākusi materiālus par tās skolotājiem, skolēniem, darbiniekiem un notikumiem.


Savukārt šo vākumu grāmatā apkopojusi skolotāja un novadpētniece Rudīte Urbacāne.