Hei, trīsgadniek! Jelgavas pilsētas bibliotēkas aicina tevi un tavus vecākus uz nodarbību ciklu "Mazo pūcēnu skoliņa". Nodarbību cikls iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā "Grāmatu starts".

Pirmais bibliotēkas apmeklējums ir kā liels notikums ikvienam mazulim. Ienākot plašajā grāmatu pasaulē, mazais redz, ka arī te viņam būs ko darīt, jo bibliotēkā ir grāmatas, kas paredzētas tieši viņiem, kā arī rotaļlietas un spēles omulīgā bērnu stūrīti. Priekšā lasīšana bērnam pirmsskolas vecumā ir ļoti svarīga, tā veido bērna emocionālo un fantāzijas pasauli, kas vēlāk ļaus radoši mācīties un strādāt un dzīvē daudz sasniegt, tāpēc piesakies jau tagad!

 

 Nodarbību cikls “Mazo pūcēnu skoliņa” sadalīts 3 daļās, kurās bērni ar saviem vecākiem varēs iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus. Pēc skoliņas absolvēšanas katram skolēnam pienāksies arī Pūcītes liecība un balva par dalību.

 

 Nodarbību cikls Jelgavas pilsētas bibliotēkā norisināsies svētdienās, ar sākumu 7. oktobrī, savukārt Pārlielupes bibliotēkas un bērnu bibliotēksa „Zinītis” skoliņas savu darbību sāks 6. oktobrī. 

 

 Lai pieteiktos „Mazo pūcēnu skoliņai”, dodies uz sev vēlamo bibliotēku vai zvani: 

Jelgavas pilsētas bibliotēka, Akadēmijas ielā 26, tālr. nr. 63046587

Pārlielupes bibliotēka, Loka maģistrālē 17, tālr nr. 63011829

Bērnu bibliotēka „Zinītis”, Lielā ielā 15, tālr. nr. 63029093


Pieteikties iespējams līdz 27. septembrim, tomēr nekavē, jo vietu skaits ir ierobežots! 


Tiekamies bibliotēkā – labo sajūtu vietā!