Kanālā RīgaTV 24 atgriežas raidījums "Tīkla Vīzija", kas katru svētdienas rītu ziņos par jaunumiem tehnoloģiju pasaulē, stāstīs par Latvijas jaunuzņēmumiem un dažādiem risinājumiem, kas pozitīvi spēj mainīt ikdienu. Svētdienās pulksten 11:00 ieklausies ekspertu sarunās un viedokļos par mūsdienu neatņemamo sastāvdaļu - digitālo kultūru!

Ar veiksmēm un neveiksmēm attīstot savus jaunuzņēmumu projektus, ar pieredzi no žurnālista pozīcijām raugoties uz Baltijas jaunuzņēmumu ekosistēmu un vadošajām stārtapu nācijām Somiju, Izraēlu un Amerikas Savienotajām valstīm, ar pieredzi sabiedriskajās attiecībās, kas mērojama kopš 2000.gada un līdzdalību starptautiskajā mediju un digitālās komunikācijas profesionāļu organizācijā DigiCOMNet raidījums "Tīkla Vīzija" piedāvās plašu skatījumu uz tematiem, kas aktuāli pašmāju skatītājiem, cenšoties sarežģītās tēmas ietērpt viegli saprotamos stāstos un palīdzēt pārraides skatītājiem orientēties jaunākajās digitālās kultūras tendencēs.


Raidījuma vadītājs Mareks Matisons stāsta: "Man raidījums "Tīkla vīzija" nozīmē būt par ceļvedi neaptverami plašajā digitālajā pasaulē, pastāstot par digitālās kultūras novitātēm, jaunuzņēmumiem un tehnoloģijām. Jaunuzņēmumu ikdienā līdzsvarā ir lieliski brīži un sakāves, tādēļ ar raidījuma viesiem no stārtapu komūnas mēs centīsimies runāt ne tikai par uzvarām, bet arī par tiem zaudējumiem un pieredzi, kas ļāvuši sasniegt sekmes, par pieredzi kā par uzņēmuma komandas kapitālu".


"Tīkla Vīzija" paplašinās savu iknedēļas pārraižu formātu arī aktīvi izmantojot sociālo mediju platformu saziņu, rādot plašākus stāstus par notikumiem, ar kuriem dalīsies RīgaTV 24 YouTube kanālā, kā arī Instagram tiešraidēs un fotoreportāžās.


Skaties raidījumu "Tīkla Vīzija" katru svētdienu pulksten 11:00 kanālā RīgaTV 24 un interneta platformā play24.lv.

 

 
Papildu informācija:

Krista Gaidule
Pašreklāmas daļas vadītāja
RīgaTV 24
Blaumaņa iela 32, Rīga, LV-1011, Latvija
Tālr.: +371 26613405
E-pasts: krista.gaidule@rigatv24.lv

Tagi: Tehnoloģijas, Digitālā kultūra, RīgaTV 24