Siguldas novada bibliotēka ir atvērusi vasaras āra lasītavu pagalmā pie bibliotēkas, kur pieaugušajiem ir iespēja nesteidzīgi lasīt grāmatas un žurnālus svaigā gaisā vai arī izvēlēties kādu grāmatu līdzi ņemšanai no lasītavas "grāmatu namiņa". Savukārt bērniem tiek piedāvātas radošas papīra plastikas aktivitātes "Grāmatas māca darīt".

Vasaras lasītava būs atvērta labvēlīgos laikapstākļos līdz pat vasaras beigām.


Jūlija sākumā Siguldas novada bibliotēkā atklāts arī rotaļu stūrītis pirmsskolas vecuma bērniem, kurā mazuļi laikā, kamēr vecāki apmeklēs bibliotēku vai bibliotēkas lasītavu, varēs rotaļāties vai skatīt bilžu grāmatas, kā arī mācīties pirmos burtiņus.

 
Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.


Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Tagi: Siguldas novada bibliotēka, Āra lasītavas