23. februārī plkst 16.00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Mārim Putniņam veltīts pasākums "Māris Putniņš atgriežas Liepājā!" – pasākumā paredzēta tikšanās ar Liepājas laika biedriem, neizdoto stāstu autorlasījums un sveicieni no liepājniekiem, ar jaunās "Mežonīgo pīrāgu" grāmatas klajā nākšanu!
Rakstnieks, aktieris, režisors, un mākslinieks Māris Putniņš – dzimis Valmierā. Beidzis Rīgas 50. vidusskolu, mācījies Mediņa mūzikas skolā, beidzis Valsts Leļļu teātra aktieru studiju, mācījies Valsts Mākslas Akadēmijā (1968) un Liepājas Pedagoģijas institūtā (1983), strādājis Valsts Liepājas teātrī (1974-1985), strādā leļļu filmu studijā "Animācijas brigāde" kopš 1985. gada.
 
Māris Putniņš ir scenāriju autors un mākslinieks vairākām filmām, tostarp seriāliem "Avārijas Brigāde", "Munks un Lemijs" un pilnmetrāžas filmai "Trīs musketieri".
 
Māra Putniņa piedzīvojumu romāni bērniem, tapuši apgādā "Valters un Rapa" – "Mežonīgie pīrāgi", "Mežonīgie pīrāgi un Pelmeņkatepetls", "Mežonīgie pīrāgi un Lielais Indriķis", "Mežonīgie pīrāgi un pildītie pipari" – ir kļuvušas par vienām no lasītākajām bērnu grāmatām Latvijā.
 
Māri Putniņu sveikt ar atgriešanos Liepājā aicinām ikvienu liepājnieku!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Kristīne Eižvertiņa
Apgāds ``Valters un Rapa``.
Tālr.: 67227827