Singapūra, LETA--AFP. Singapūras aviokompānija "Singapore Airlines" pasažieriem gatavojas piedāvāt lidmašīnās pieejamu žurnālu elektroniskas versijas, tādējādi pietuvojoties plāniem lidaparātos pārtraukt papīru lietošanu, teikts publiskotajā lidsabiedrības paziņojumā.

Aviokompānija norādīja, ka uzsākusi sadarbību ar uzņēmumu "SmarttPapers Aviation Ltd.", kas pārvērtīs trīs žurnālus - "SilverKris", "KrisShop" un "KrisWorld" - digitālos formātos un tos integrēs lidmašīnu izklaides sistēmā.

 

Šo jauno iespēju piedāvā jau divi "Boeing 777-300ER" lidaparāti, bet vēlāk digitālie žurnāli tiks ieviesti visās "Singapore Airlines" lidmašīnās.

 

Aviokompānijas pavēstīja, ka laika gaitā plāno digitalizēt arī citus izdevumus, tostarp ēdienkartes un vairāk nekā 100 starptautiskus un vietējus žurnālus, kas pieejami lidmašīnās.

 

"Tā ir daļa no mūsu plāna lidmašīnās samazināt papīra apjomu, tādējādi samazinot svaru un ietaupot degvielu," norāda "Singapore Airlines". "Mums ir arī plāns, izmantojot šo pašu tehnoloģiju, lidmašīnās ieviest arī e-laikrakstus un e-grāmatas."

 

Savukārt "SmarttPapers Aviation" piebilda, ka izdevumi būs ar augstu izšķirtspēju un pasažieri varēs izvēlēties sev piemērotu burtu izmēru, kā arī veikt meklēšanu, izmantojot atslēgvārdus.

 

 

LETA AFP

Copyright © LETA