Sākoties jaunam gadam, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) un tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikals "Gandrs" aicina apmeklēt kopīgi veidotos Ceļotāju stāstu un bilžu vakarus. Pirmā tikšanās šajā gadā notiks 28.janvārī plkst.18.30 Valmieras TIC telpās. Stāstos un bildēs būs iespēja iepazīt Spānijas Svētā Jēkaba ceļu jeb Camino de Santiago. Ceļu kājām veikusi Svetlana Sprūža, Valmieras bibliotēkas reģionālā mācību centra vadītāja.

 

Camino de Santiago tiek uzskatīts par svēto ceļu, kas ved uz iespējamo Svētā Jēkaba atdusas vietu Santiago de Compastela katedrāli. Svetlana Sprūža savu ceļojumu uzsāka no Spānijas Ziemeļos esošās pilsētas Ovjedo un kājām veica aptuveni 300 km garu ceļu pa maršrutu "Sākotnējais ceļš" (Camino Primitivo). Maršruts tika veikts 13 dienu laikā, un galamērķis Santiago de Compastela katedrāle tika sasniegts 25.jūlijā, kas neplānoti sakritis ar Svētā Jēkaba dienu, kad pilsētā noritējušas lielas svinības.

 

Ceļotāju stāstu un bilžu vakara gaitā ar stāstiem un foto uzņēmumiem būs iespēja iepazīt Svetlanas Sprūžas ceļojuma laikā piedzīvoto un izjusto.

 

Dalība Ceļotāju stāstu vakarā ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties savlaicīgi, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 64207177.

Papildu informācija: Aiga Akmentiņa Valmieras Tūrisma informācijas centra tūrisma projektu vadītāja Mob. tālr.: 26308785