2010. gada 21. aprīlī, plkst.12:00 Kuldīgas Tūrisma un tehnoloģiju vidusskolas zālē tikšanās ar grāmatas "Šampinjonu derība" autori, rakstnieci Laimu Muktupāvelu.

Tikšanās notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda finansētā Kuldīgas Galvenās bibliotēkas projekta "Rakstnieks.Literatūra.Lasītājs." ietvaros. Šis ir noslēdzošais šī projekta pasākums.

 

Proziste Laima Muktupāvela jau kopš 1993. gada publicējusi stāstus presē, bet viņas pirmais romāns "Šampinjonu derība" (2002) bija veiksmīga debija un vēl joprojām nav zaudējis savu popularitāti.

 

Laima Muktupāvela ir viena no lasītākajām prozas autorēm arī Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā, par to liecina arī tas, ka ik pa laikam viņas romāns "Šampinjonu derība" lasītājiem tiek rezervēts un izsniegts rindas kārtībā.

 

Rakstniece dzimusi 1962. gadā Rēzeknē, mācījusies Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā, studējusi vēsturi Latvijas Valsts universitātē (līdz 1989). Strādājusi dažādus darbus - bijusi sanitāre slimnīcā, modele Latvijas Mākslas akadēmijā, arhivāre un sēņu šķirotāja. Kopš 1993. gada publicē stāstus (arī ar pseidonīmu Felikss Baranovskis), popularitāti ieguvusi ar savu pirmo romānu "Šampinjonu derība" (2002).

 

Ziņu sagatavoja:
Sanita Tilgale
Kuldīgas Galvenā bibliotēka
http://biblio.kuldiga.lv