Kuldīgas Galvenā bibliotēka aicina savus lietotājus, novada iedzīvotājus un viesus piedalīties bibliotēkas veidotajā akcijā "Es lasu, Tu lasi, mēs lasām", fotografējot lasošus bērnus, sievas, vīrus, draugus, kaimiņus un sūtot mums savas fotogrāfijas.
Fotogrāfijas gaidīsim līdz 19. aprīlim, kad visā Latvijā norisināsies Bibliotēku nedēļa. Asprātīgākās bildes tiks izgatavotas un izstādītas bibliotēkā un palu šova "Lido zivis" (24. aprīlis) laikā - bibliotēkas teltī.

Visas fotogrāfijas būs iespēja aplūkot bibliotēkas mājas lapā no 20. aprīļa.

Šīs akcijas un arī Lasīšanas Gada mērķis ir radīt cilvēkos vēlmi lasīt grāmatas un apzināties, ka lasīšana būtiski papildina zināšanas, palielina redzesloku, bagātina valodu un rosina cilvēku vairāk domāt ne tikai sadzīviskā, bet arī garīgā līmenī.
 
Akcijas nolikums
 
Akciju organizē Kuldīgas novada p/a "Kuldīgas Galvenā bibliotēka", Lasīšanas Gada ietvaros.
 
Akcijas mērķis:

Lasīšanas Gada un arī akcijas mērķis ir radīt cilvēkos vēlmi lasīt grāmatas un apzināties, ka lasīšana būtiski papildina zināšanas, palielina redzesloku, bagātina valodu un rosina cilvēku vairāk domāt ne tikai sadzīviskā, bet arī garīgā līmenī.
 
Akcijas apraksts:

Kuldīgas Galvenā bibliotēka aicina savus lietotājus, novada iedzīvotājus un viesus fotografēt lasošus bērnus, sievas, vīrus, draugus, kaimiņus un sūtīt mums savas fotogrāfijas.

Fotogrāfijas gaidīsim līdz 19. aprīlim elektroniskā formātā uz e-pastiem Sanita.Tilgale@kuldiga.lv vai biblioteka@kuldiga.lv vai arī diskos ierakstītas bibliotēkas darba laikā Vakara ielā – 6.
 
Iesūtītās bildes izvērtēs bibliotēkas darbinieki un asprātīgākās fotogrāfijas tiks izgatavotas un izstādītas bibliotēkā un palu šova "Lido zivis" laikā (24. aprīlis) - bibliotēkas teltī.

Visas fotogrāfijas varēsiet aplūkot bibliotēkas mājas lapā http://biblio.kuldiga.lv no 20. aprīļa.
 
Lasīt ir modē!

Ziņu sagatavoja:
Sanita Tilgale
Kuldīgas Novada P/a "Kuldīgas Galvenā bibliotēka"
Tālr.: 26477986; 63350279
http://biblio.kuldiga.lv