Šogad Rīgas grāmatu svētki tiek rīkoti Kongresu namā 23., 24. un 25. oktobrī. Tāpat kā pagājušajā un aizpagājušajā gadā Kongresu namā darbosies arī Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts.

Tā darba laiks būs:

23. oktobrī 11.00 – 19.00

24. oktobrī 10.00 – 18.00

25. oktobrī 10.00 – 16.30.

 

Rīgas Centrālā bibliotēka tradicionāli dos maiņas sākumkapitālu – ap 500 grāmatas (daiļliteratūru, nozaru un bērnu grāmatas) latviešu valodā un citās valodās.

 

Maiņas punkta darbības moto – „Izlasīta un vairs nevajadzīga grāmata pret vēl nelasītu un vajadzīgu!”. Mainīties palīdzēs profesionāli Rīgas Centrālās bibliotēkas darbinieki.

 

Ļoti lūdzam nenest makulatūru, bet gan labas, nebojātas un tīras grāmatas, tādas, ko mums pašiem prieks ņemt rokās un nest uz mājām.

 

Rīgas grāmatu svētki  ir gadskārtējs pasākums, kurā notiek grāmatu prezentācijas, tiek piedāvāta iespēja tās iegādāties par draudzīgākām cenām, mainīties grāmatām un arī piedalīties loterijā. Grāmatu svētkos ik gadu piedalās desmitiem lielāku un mazāku izdevēju, piemēram, „Avots”, „Annele”, „Dienas Grāmata”, „Jāņa Rozes apgāds”, „Jumava”, „Kontinents”, „Latgales Studentu centrs”, „Liels un mazs”, „Madris”, „Mansards”, „Neputns”, „Pētergailis” u.c.

Ziņu sagatavoja:

Daina Ģeibaka, Rīgas Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja