No 20. līdz 26. aprīlim visā Latvijā norisināsies Bibliotēku nedēļa, kuras vadmotīvs šogad ir "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!". Tā būs veltīta pārmaiņām, visam jaunajam. Arī Limbažu Galvenajā bibliotēkā (LGB) norisināsies vairāki pasākumi.

Tā kā arī LGB šogad notiks ilgi gaidītās pārmaiņas – pārcelšanās uz jaunu ēku, tad bibliotēku nedēļas vadmotīvs "Pastāvēs, kas pārvērtīsies" šobrīd ir ļoti aktuāls.

 

Šajā nedēļā LGB aicina ikvienu interesentu apmeklēt vairākus pasākumus:

 

  • No 20. aprīļa LGB būs apskatāma izstāde "Limbažu Galvenā bibliotēka – pastāvēs, kas pārvērtīsies!". Tajā būs aplūkojamas fotogrāfijas sākot no LGB dibināšanas pirmsākumiem līdz pat mūsdienām.

 

  • 21. aprīlī plkst. 18.00 Limbažu novada pašvaldības mazajā zālē viesosies grāmatu autore, filmu scenāriste un producente, ceļotāja Elvita Ruka.

 

  • 23. aprīlī plkst. 16.00 LGB notiks Jurģu dienas pasākums, kas plānots kā atmiņu stāstu pēcpusdiena, gatavojoties pārcelties uz jauno ēku. Tajā piedalīsies gan ilggadējie bibliotēkas darbinieki, gan viesi, kas ilgus gadus bijuši cieši saistīti ar mūsu bibliotēku. Laipni aicināti piedalīties visi interesenti! Šajā datumā tiek atzīmēta arī Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības diena.

 

Pēc Latvijas Bibliotekāru biedrības ierosinājuma bibliotēku nedēļa Latvijā notiek kopš 1997. gada.

Ziņu sagatavoja:

Aiga Evertovska


Limbažu Galvenās bibliotēkas


Klientu apkalpošanas centra


bibliotēku informācijas speciāliste

Tagi: Bibliotēku nedēļa 2015