No 27. februāra līdz 1. martam izstāžu centrā Ķīpsalā notiks tradicionālā starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Latvijas Grāmatu izstāde 2015".

Apmeklētāji varēs iepazīties ar pašmāju un aizrobežu apgādu jaunākajiem izdevumiem, tikties ar autoriem, piedalīties grāmatu prezentācijās un citos pasākumos, kā arī mainīties grāmatām Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) grāmatu maiņas punktā.


Grāmatu maiņa notiek bez maksas. Izlasītās grāmatas varēsim apmainīt pret nelasītām neatkarīgi no to satura vai cenas. Rīkotāji lūdz nenest makulatūru, bet tikai tādas grāmatas, ko mums pašiem gribētos ieraudzīt savās mājās uz galda.


RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sarūpējis ap 1000 grāmatu lielu sākumkapitālu. Tā ir daiļliteratūra, nozaru literatūra, kā arī grāmatas bērniem un jauniešiem latviešu un citās valodās. Mainīties palīdzēs profesionāli RCB darbinieki.


Maiņas punkta darba laiks:

27. un 28. februārī 10.00 – 18.0

01. martā 10.00 – 17.00 


Vairāk informācijas par grāmatu svētkiem izstādes mājaslapā. Ieejas maksa izstādē – 1 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām – ieeja bez maksas.

Ziņu sagatavoja:

Daina Ģeibaka


Rīgas Centrālās bibliotēkas


Sabiedrisko attiecību vadītāja


Tālr.: 67037443; 26102462

Tagi: Rīgas Centrālā bibliotēka, Grāmatu maiņas punkti