No 2015. gada 19. februāra līdz 31. decembrim Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs ir pieejama datubāze Britannica (http://library.eb.co.uk/).

Daugavpils publiskajās bibliotēkās ir pieejama datubāze Britannica

 

 

 

 

 

 

Tā ir universāla daudznozaru enciklopēdiju publikāciju datubāze angļu valodā, kur apkopota uzticama un droša informācija visām vecuma grupām: jauniešiem, studentiem un pieaugušajiem. Datubāze satur rakstus, attēlus (fotogrāfijas, kartes, ilustrācijas), video un audiomateriālus, e‑grāmatas, statistikas materiālus un saites uz citām interneta vietnēm.

 

Datubāze Britannica būs noderīga mācībām un darbam, kā arī pētniecībai. Tā sniedz informāciju par svarīgākajiem notikumiem pasaulē, sasniegumiem dažādās nozarēs, ievērojamām personām, piedāvā ziņu apskatus no The New York Times un BBS News, kā arī ar interaktīvu pasaules atlantu, rakstus par dažādām valstīm un reģioniem, demogrāfiskus rādītājus.Informācija tiek pastāvīgi atjaunināta un uzlabota.

 

Datubāze ir draudzīga arī lietotājiem ar lasīšanas grūtībām un tiem, kam angļu valodā ir pamatprasmes. Tā satur ap 200 attīstošo spēļu, ir iespēja skaļi lasīt tekstu, atrast vārdu definīcijas. Informācijas meklēšana ir ērta un vienkārša.

Sīkākas ziņas par datubāzi pie konsultanta (LCB lasītava, 2.stāvs).

Ziņu sagatavoja:

Anita Dejuna


Latgales Centrālās bibliotēkas


Informācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 654 26422
E-pasts: anita.dejuna@lcb.lv

Tagi: Latgales Centrālā bibliotēka, Datubāzes, Britannica