Biedrība "Daugavpils jauniešu savienība" ar Programmas "Jaunatne darbībā" atbalstu aicina Tevi piedalīties aizraujošās aktivitātēs projekta "Jauno literātu skola" ietvaros!

- Daugavpils Centrālajā parkā izveidosim un novietosim skapi grāmatu apmaiņai. Tev būs iespēja piedalīties grāmatu skapja izveidē un grāmatu izvēlē, ko vēlāk redzēs un izmantos pilsētas iedzīvotāji.

- Daugavpils pilsētas autobusa un tramvja pieturās līmēsim izprintētus dažādu grāmatu fragmentus literatūras popularizēšanai! Iedzīvotāji varēs lasīt fragmentus gaidot sabiedrisko transportu!

- Veidosim blogus! Gan individuālus blogus, gan kopējo blogu, kur publicēsim Jūsu stāstus, bildes, iespaidus un viedokļus!

- Apmeklēsim Literāro darbu prezentācijas Latgales Centrālajā bibliotēkā!

- Veidosim aplikācijas - "grāmatu par sevi". Dažādos žanros un stilos Tev būs iespēja aprakstīs savas dzīves notikumus, rakstura īpašības utt. Kā arī veidosim "Jauno literātu skolas bibliotēku", piemēram, stilizēta senatnes stilā.

- Apmeklēsim bērnu žurnāla "Privetik"; studentu žurnāla "Lai Top" un Daugavpils pilsētas un novada avīzes "Latgales laiks" redakcijas un tiksimies ar rakstu autoriem!

Nāc un piedalies!

Nepalaid garām iespēju radoši izpausties un sniegt ieguldījumu pilsētas attīstībā!

Zvani un piesakies!

Ziņu sagatavoja:

Biedrība "Daugavpils jauniešu savienība"


Tālr.: 20371892; 65420019
E-pasts: jaunatnesav@inbox.lv

Tagi: Jauno literātu skola