2015. gada 13. janvārī plkst. 17.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā (Rīgā, Rūpniecības ielā 10) tiks atklāta mākslinieces Elitas Viliamas ilustrāciju (grāmatas, kalendāri, preses grafika) izstāde "Elita domā, Dievs dara… ".

Elita Viliama beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Strādā stājgrafikā, ekslibris žanros un citas jomās. No 1980. gada ir Latvijas Mākslinieku savienības biedre. No 1985. līdz 2000. gadam bija Ekslibris kluba priekšsēdētāja. 1998. gadā Elitas Viliamas vārds iekļauts Pasaules Ekslibris enciklopēdijā. Izstādēs māksliniece piedalās kopš 1974. gada, un viņas darbi eksponēti Beļģijā, Dānija, Kānādā, Japānā, Krievijā, ASV, Vācijā, Portugālē. Elita Viliama ilustrējusi tādas grāmatas kā V. Haufa "Pasakas", L. Millera "Jūrniecības vārdnīca", Krievu-latviešu-lietuviešu jūrniecības juridisko terminu vārdnīca, krājumu "Salacgrīva-80", S. Kaldupes "Meža grāmatu" un citas. Noformējusi žurnālus "Latvija pasaulē" un "Latvijas lauksaimnieks", "Latvijas jūrniecības gadagrāmatu" kā arī dažādus tematiskos bukletus un kalendārus.

Sagaidot Latvijas 100. dzimšanas dienu, tiek gatavota pastmarku sērija, kurā attēloti Latvijas Republikai nozīmīgi notikumi, kas risinājušies laikā no 1918. gada līdz pat 2018. gadam. Pastmarku dizaina autore ir E. Viliama, un tās iekļauj motīvus par Latvijas Republikas karogu, ģerboni, himnu un šo valstu svarīgo simbolu autoriem. Katru gadu paredzēts izdot vismaz trīs pastmarkas, kuros atspoguļoti politiski notikumi, kultūras un mākslas pasākumi, kā arī zinātnes un tautsaimniecības sasniegumi. Izstāde būs skatāma līdz 2015. gada 13. februārim bibliotēkas darba laikā (darba dienās no plkst. 11.00 līdz 19.00).