Limbažu Bērnu bibliotēka novembrī aicina apmeklēt izstādes, pasākumus un apmācības.

Izstādes


•    Limbažu fotokluba dalībnieka Ziedoņa Siliņa fotoizstāde “Vasaras pagarināšana”
•    Skultietes Olgas Šišļaņikovas izšuvumu – gleznu izstāde “Latviešu spēka zīmes 2014”
•    Limbažnieces Anitas Ozolas fotoizstāde “Pastaiga rudenī”
•    Literatūras izstāde “Rudens Saulgrieži Mārtiņos”
•    Literatūras izstāde “Mūsu LATVIJAI”.

Pasākumi


•    No 10. - 16. novembrim Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļā “Troļļi Ziemeļos” : troļļu stāsti un nedarbi : rīta stundās  “Briesmonīšu trača” lasījums.
•    “Mazo Pūcīšu skola” - Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (LNBAB) izsludinātā projekta “Grāmatu starts” pirmā nodarbība : Iepazīsti bibliotēku.
•    8. novembrī plkst. 12.00 Limbažu Bērnu bibliotēkas lasītavā LIMBAŽU FOTOKLUBA biedru tikšanās un nodarbība. Interesentus lūdzam rakstīt uz e-pastu : limbazufotoklubs@gmail.com


Apmācības


Apmācības bibliotēku tradicionālo resursu izmantošanā. Galvenās tēmas: Kas ir bibliotēka? Kā veidojas krājums? Kā kļūt par lasītāju? Kādus žurnālus, spēles var izmantot bibliotēkā? Piedāvājam dažāda satura klausāmgrāmatas, pasakas.

Apmācības bibliotēku elektronisko resursu izmantošanā. Galvenās tēmas: Publisko un skolu bibliotēku tīmekļa vietnes, katalogi un datubāzes. Latvijas Nacionālās bibliotēkas katalogs un datubāzes. Grāmatu pasūtīšana, rezervēšana internetā.


Apmācīts un atbildīgs informācijas tehnoloģiju lietotājs - mūsu visu drošības pamats. Galvenās tēmas: drošība un aizsardzība internetā. Drošas un labi pārdomātas paroles. Fotoattēlu un informāciju publicēšana internetā. Daži noderīgi ieteikumi. Kur vērsties pēc palīdzības. Padomā, pirms ievieto internetā!

Pasākumiem un apmācībām pieteikties, zvanot uz tālruņiem:
64070725, 64070734, 64070727,  25654892
E-pasts : bernu_biblioteka@limbazi.lv 

Ziņu sagatavoja:
Zeltīte Millere
Limbažu Bērnu bibliotēkas galvenā bibliotekāre
Tālr.: 64070734; 25654892
Epasts: zeltite.millere@limbazi.lv

Tagi: Izstādes, Pasākumi, Limbažu Bērnu bibliotēka