Par godu 1. septembrim - Zinību dienai, apskatāma izstāde "Vai gribam zināt daudz? Nē, gribam zināt Visu!"

Izstādes

•    Limbažu Bērnu bibliotēkas lasītavā konkursa "Kā atmodināt Saulcerīti?" dalībnieku (Limbažu un Alojas novadu skolēnu) radošo literāro darbu izstāde.

•    Limbažu Bērnu bibliotēkas abonementā Dzejas mēnesim veltīta tematiska literatūras izstāde "Dzeja pievelk".

•    Limbažu Bērnu bibliotēkas lasītavā novadnieces Astras Tomsones gleznu krustdūrienu tehnikā izstāde "Caur rudeni auļos…"

Pasākumi


•    8.septembrī Rīgā notiek karnevāla "Gribu iet uz bibliotēku" gājiens, kurā piedalās arī Limbažu Bērnu bibliotēka kopā ar saviem radošā literārā konkursa  uzvarētājiem (no Limbažu un Alojas novadu skolām).


•    DZEJAS DIENU MĒNESĪ: 17. septembrī plkst. 12:00 un 13.00 LBB projekta "Satiekamies bibliotēkā" ietvaros tikšanās ar mākslinieci un rakstnieci Anitu Jansoni – Zirnīti. Tikšanās reizē atvērsim autores grāmatu "Ķūķis kopā ar Lāčplēsi apceļo Latviju".


Pasākums notiek Limbažu Bērnu bibliotēkā (Limbažos, Dārza ielā – 24). Tikšanās notiek  projekta “Satiekamies bibliotēkā” 6. kārtas  ietvaros, ar  VKKF finansiālo atbalstu.


Apmācības


•    Apmācības jaunāko klašu skolēniem : Kas ir bibliotēka? Kā veidojas krājums? Kā kļūt par lasītāju? Kādus žurnālus, spēles var izmantot bibliotēkā? Kādi pakalpojumi vēl pieejami bibliotēkā: par datoru un interneta izmantošanas iespējām. Piedāvājam dažāda satura klausāmgrāmatas, pasakas. Atnāc, gaidīsim Tevi!


•    Apmācības vecāko klašu skolēniem : Kā veidot drošu sociālā portāla profilu internetā? Kā izvēlēties drošas paroles? Diskusijās tiek pārrunāti vērtīgi un noderīgi interneta lietošanas drošības jautājumi.


Pieteikties apmācībām, zvanot uz tālruni 64070725 vai 64070727, vai rakstot uz e-pastu: bernu_biblioteka@limbazi.lv

Ziņu sagatavoja:
Zeltīte Millere
Limbažu Bērnu bibliotēkas galvenā bibliotekāre
Tālr.: 64070734
E-pasts: zeltite.millere@limbazi.lv

Tagi: Izstādes, Pasākumi, Limbažu Bērnu bibliotēka