Valmieras bibliotēkas projekta "Lasi un tev sekos" lasīšanas vēstnešu komanda ir izstrādājusi 5 idejas par projekta logo.

Jau iepriekš ziņojām, ka savu darbību ir uzsākusi projekta "Lasi un tev sekos" lasīšanas vēstnešu komanda – 15 jaunieši, kas gadu testēs sociālās lasīšanas aplikāciju Fastr Books, lai izpētītu tehnoloģiju ietekmi uz lasīšanas paradumiem 

un komunikāciju jauniešu vidū. Projekts vērsts ne tikai uz jauno tehnoloģiju un to iespēju izzināšanu, bet arī uz vispārēju jauniešu radošuma veicināšanu.

 

Projekta jaunrades process jau sākās - otrajā lasīšanas vēstneši tikšanās laikā jaunieši izstrādāja savas projekta logo idejas. Aizrautīgā grupu darbā tapa 5 dažādi varianti. Tagad jaunieši piedāvā ikvienam novērtēt šīs idejas un iesaistīties Valmieras bibliotēkas projekta logo izvēlē!

 

Balsot var šeit http://poll.fm/4x5jo

 

 

Vēsture:

Valmieras bibliotēka saņēmusi EIFL (Electronic Information for Libraries) Publisko bibliotēku inovāciju programmas atbalstu, lai ieviestu projektu "Lasi un tev sekos". Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus uz lasīšanu un atklāt, kā tehnoloģijas var padarīt to aizraujošāku. Vairāk par projektu var lasīt šeit.

Ziņu sagatavoja:
Svetlana Sprūža
Valmieras bibliotēkas
E-pasts: svetlana.spruza@vcb.valmiera.lv