Sākusies reģistrēšanās Baltijas Audiovizuālo Arhīvu Padomes (BAAP) 2014. gada konferencei "Safe and reusable: ideals versus real life".

BAAP gadskārtējā konference šogad notiks no 17.–19. septembrim Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunajā ēkā, kas ir viena no lielākajām jaunajām kultūras celtnēm Ziemeļu puslodē 21. gadsimtā. Konferences organizatori ir BAAP un LNB sadarbībā ar Latviešu Folkloras krātuvi (Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts), Latvijas Nacionālo arhīvu un Latvijas Okupācijas muzeju.

Konferences prezentācijās tiks aplūkotas tēmas, kas saistītas ar audio, video, foto materiālu saglabāšanu, pieejamību, digitalizāciju utt. un kas ir aktuālas ikvienai organizācijai, kuras krājumā atrodas audiovizuālie materiāli. Plašāka informācija par konferenci un konferences programma pieejama tīmekļa vietnē www.baacouncil.org.

 

Konferences ietvaros notiks arī profesionālas ekskursijas uz Latvijas Radio Fonotēku un Latvijas Valsts Kinofonofotodokumentu arhīvu, kā arī tiks organizēta jaunās bibliotēkas ēkas apskate. Konference notiks angļu valodā.


Reģistrēšanās tīmekļa vietnē: http://baacouncil.org/registration-form.

Ziņu sagatavoja:
Zane Grosa
BAAP prezidente
LNB Audiovizuālās lasītavas vadītāja

Tagi: Konferences