Jelgavas bērnu bibliotēkā "Zinītis", tāpat kā visās Latvijas bibliotēkās, no 22. aprīļa tiks atzīmēta Bibliotēku nedēļa, kuras tēma šogad ir "Informēts un vesels".

Jau 24. aprīlī plkst. 10:00 bibliotēkas lasītavā visi laipni aicināti uz tikšanos ar zobu higiēnisti Laini Seikstuli, kas sākumskolas vecuma bērniem stāstīs par zobu nomainīšanos, mutes dobuma higiēnu un priekšnoteikumiem, kas jāievēro, lai mutes dobums neradītu problēmas.


Savukārt, bibliotekāres mazajiem apmeklētājiem būs sagatavojušas grāmatu izstādi "Informēts un vesels", kurā būs apskatāmas dažādas enciklopēdijas un citas uzziņu un daiļliteratūras grāmatas par veselīgu dzīvesveidu.


Būtiska Bibliotēku nedēļas sastāvdaļa jau otro gadu pēc kārtas ir akcija bibliotēkas parādniekiem "Aizmāršīgo lasītāju dienas "Zinītī"". No 22. aprīļa līdz 30. aprīlim aicinām ikvienu lasītāju pārskatīt grāmatu plauktus un rakstāmgaldus, ja tajos stāv aizmirstas bibliotēkas grāmatas, lūdzam tās nogādāt atpakaļ bibliotēkā. Šajā laika periodā netiks iekasēta kavējuma nauda par laikus nenodotiem bibliotēkas iespieddarbiem.


Visi laipni aicināti uz bērnu bibliotēku "Zinītis"!

Ziņu sagatavoja:
Zane Osīte
Jelgavas Zinātniskā bibliotēka
Tālr.: 22069008

Tagi: Jelgavas Zinātniskā bibliotēka, Bibliotēku nedēļa 2014