2014. gada 24. aprīlī plkst. 18.00 Europe Direct informācijas centrs Ventspils, kas atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Ventspilī, Akmeņu ielā 2), aicina apmeklēt pasākumu "Sporto vesels - Dzīvo labāk!"

 

Pasākuma pirmajā daļā lekcija:
1. Fizisko īpašību attīstīšana dažādā vecumā - kopīgie un specialie aspekti.
2. Vielmaiņa un liekais svars: risinājumi - kādas slodzes un uzturu izvēlēties,
bet otrajā daļā apmeklētāji varēs saņemt atbildes uz jautājumiem un uzklausīt praktiskus padomus:

  • Kā izvēlēties atbilstošas fiziskās nodarbības.
  • Kā sekot līdzi savai ēdienkartei un atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

 

Pasākumu "Sporto vesels - Dzīvo labāk!" vadīs fitnesa konsultants Normunds Rozenšteins.  N. Rozenšteins ir dzimis ventspilnieks, mācījies 4.vidusskolā, beidzis Murjāņu sporta ģimnāziju un Sporta akadēmiju (LVFKI). No 12 gadu vecuma nodarbojies ar vieglatlētiku. Profesionāla sportista pieredze 15 gadu garumā. Augstākie sasniegumi: 4.vieta PSRS Universiādē, 16.vieta PSRS Tautu spartakiādē un Latvijas čempiona tituls desmitcīņā.


No 1986.-1990. gada bijis Latvijas izlases treneris vieglatlētikas daudzcīņās. Laikiem mainoties, vairākus gadus darbojās citās nozarēs, bet no 2001. gada četrus gadus bija Latvijas vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs. Šajā laikā, iepazīstot gan pašmāju, gan ārvalstu treneru darbu bija iespēja saskatīt kopīgo un novērtēt atšķirīgo. Tas kopumā atkal pa jaunam raisīja  interesi par cilvēka spēju izkopšanu un 2006.gadā  viņš iestājās Latvijas Sporta Akadēmijas maģistrantūrā, kuru beidza, izstrādājot maģistra darbu "Spēka vingrinājumu kompleksa ietekme uz dzīves kvalitāti pēc 40 gadu vecuma".


Lai arī dzīve neilgi pēc Akadēmijas beigšanas "apgriezās kājām gaisā", Normunds Rozenšteins neatlaidīgi, vairāku gadu garumā, soli pa solim, ar sevi strādājot, spējis atgriezties dzīvē pēc smagas slimības.


"Mana pieredze un zināšanas, kuras ir veidojušās profesionālajā sportā, augstskolā, maģistratūrā, trenējot izlases sportistus un noslēgumā atgriežot sevi dzīvē pēc smagas saslimšanas, ir tik daudzpusīgas un pamatotas, ka varat tām uzticēties".

 

Pasākumu "Sporto vesels- Dzīvo labāk!" organizē Europe Direct informācijas centrs Ventspils, kura darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.


Ieeja uz pasākumu bez maksas. Pieteikšanās - fitnesakonsultants@inbox.lv


Informācija:
Vija Baško
EDIC Ventspils
vija.basko@ventspils.lv
Tālr.: 63623231