Eiropas radošās ekonomikas centrs (The european centre for creative economy, ECCE) un organizācija "Eiropas kultūras un radošuma jomas inovāciju tīkls" (Network for Innovation in Culture and Creativity in Europe, N.I.C.E.) jau otro reizi piedāvā pieteikties N.I.C.E. balvas konkursam, kas šogad norisināsies jūnijā Avinjonas foruma laikā Rūrā, Vācijā

Balvas kategorijā "Spillover Innovations" aicina pieteikties Eiropas Savienības (dalībvalstu un kandidātvalstu) māksliniekus, kultūras darbiniekus un uzņēmējus ar īstenotiem projektiem kultūras un radošajās industrijās, zinātniekus, augstskolas ar pētniecības projektiem, kā arī politiķus, pašvaldības un reģionus ar atbilstošiem politiskiem pasākumiem un stratēģijām.


Konkursā tiek meklēti radoši projekti, pētījumi, politiskas pasākumi, kas pielieto inovatīvu pieeju un ietekmē sabiedrību arī citās nozīmīgās jomās ārpus kultūras un radošajām industrijām (tā sauktais spillover efekts).


Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir šī gada 15. aprīlis.


Visus pieteikumus izvērtēs ekspertu žūrija, kas izvēlēsies 10 labākos pieteikumus, kuru autorus uzaicinās prezentēt savus projektus N.I.C.E. izstādē, kas 10. jūnijā tiks atklāta vienlaicīgi ar Avinjonas forumu Rūrā. Uzvarētājs saņems 5000 eiro naudas balvu, kā arī prezentācijas vietu izstādē.


Papildu informācija par konkursu un pieteikšanos atrodama ŠEIT.
 

Ziņu sagatavoja:
Zanda Tamuļone
LR Kultūras ministrijas
Radošo industriju nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67330243

Tagi: Konkursi, Inovācijas, Apbalvojumi, N.I.C.E.