2014. gada 8. martā plkst.16.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4)notiks koncerts "Sirds pavasari jūt…".

 

Koncertā piedalīsies sieviešu koris "Ziemeļzvaigzne", Kultūras centra vīru vokālais ansamblis (diriģente Angelika Dzintara), Centra sākumskolas zvanu ansamblis un vokāli instrumentālais ansamblis "Jautrie draugi" (vadītāja Sandra Sproģe).

 

Centra sākumskolas zvanu ansamblis darbojas tikai nepilnu pusgadu, bet jau savā pirmajā konkursā Rīgā apliecināja, ka ir talantīgākais un spožākais starp Latvijas izglītības iestāžu instrumentālajiem ansambļiem. Arī sākumskolas vokāli instrumentālais ansamblis "Jautrie draugi" konkursā  guva  augstu novērtējumu- trešo vietu. Koncertā dzirdēsim arī grupas jaunāko sastāvu – "Jautros draudziņus", kurā muzicē otro un trešo klašu audzēkņi. Jaunos mūziķus koncertam sagatavojusi Centra sākumskolas skolotāja Sandra Sproģe.

 

Diriģentes Angelikas Dzintaras vadītais sieviešu koris "Ziemeļzvaigzne" koncertā dziedās mums mīļās latviešu tautas dziesmas, bet vīru ansamblim dziesmās tuvāka ir mīlestības tēma. Mūziķi sola, ka koncerts būs krāsains un sagādās klausītājiem prieku.

 

Ieeja koncertā bez maksas.