2014. gada 28. februārī plkst.18.30 Mazajā Ģildē (Rīgā, Amatu ielā 3/5) norisināsies literārais pasākums "Kaimiņa grāmatplaukts". Piedalīties aicināti ne tikai literatūras interesenti, bet arī tie, kas vēlas uzstāties ar jau publicēta latviešu vai ārzemju prozas darba lasījumu.

 

Šāda tikšanās norisināsies jau ceturto reizi un, kā ierasts, īpašā atmosfērā pulcēs visus interesentus, kas vēlas apmainīties ar saviem iespaidiem literārajā pasaulē. Vakara gaitā ikvienam viesim būs iespēja pašam kļūt par pasākuma programmas veidotāju, uzstājoties ar nelielu sev aktuālā prozas vai dzejas darba fragmenta lasījumu. Pasākumā īpaši gaidīti arī tie, kas vēlas bagātināt savu literāro pasauli un dzirdēt šī brīža prozas vai dzejas aktualitātes. Skatītājus, kas nav pieteikuši savu dalību, pasākuma organizatori solās nesatraukt un priekšā nesaukt.

 

Noskaņas radīšanai nošu grāmatas izspēlēs dziesminiece Sabīne Peļņa, savukārt, par dalībnieku iedrošināšanu rūpēsies jaunais literāts un radošuma eksperts Jānis Vītols.

 

Pasākuma formāts šoreiz nosaka, ka fragmentam jābūt no publicēta latviešu vai ārzemju autora prozas darba un tā garums var būt līdz piecām minūtēm. Savukārt, pieteikšanās fragmentu lasījumiem iespējama RKTMC "Mazā Ģilde" lapās Facebook.com un draugiem.lv vai pirms pasākuma klātienē pie organizatoriem. Vienīgais priekšnoteikums - potenciālajiem dalībniekiem noteikti jāatceras paņemt līdzi grāmatu, no kuras tiks lasīts izvēlētais fragments.

Ieeja pasākumā bez maksas. To organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs "Mazā Ģilde" ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Latvijas Universitātes atbalstu.

 

Papildu informācija https://www.facebook.com/MazaGilde

 

Papildu informācija:

Ieva Miltiņa

Tālr.: 26400365

ieva.miltina@riga.lv

Tagi: Literatūra