2014. gada 14. februārī plkst. 17.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Ventspilī, Akmeņu ielā 2) tikšanās ar izstādes "Gaišās domas" autori Brigitu Ektermani un saruna par krāsu un zīmju meditatīvo enerģētiku.

 

Mums katram piemīt spēja izvēlēties, ko katrā atsevišķā dzīves situācijā domāt. Doma ir varenākais spēks pasaulē, tā vada mūsu dzīvi, jo vispirms jāsāk dzīvot domās.

 

Brigita Ektermane: "Mana izstāde saucas "Gaišās domas", jo gleznojot izeju domu labirintus, sākot ar šaubām un beidzot ar gaišām domām.


Viena no manām gaišajām domām ir iedziļināšanās zīmju pasaulē, jo zīmes runā par to kā iekārtota pasaule, cilvēka attiecībām ar pasauli, ar galvenajiem pasaules spēkiem- Dievu, Māru, Laimu. Būtībā visas ir Dieva zīmes, jo tāpat kā pasaule nāk no Dieva. Zīmes ir kā matrices, kas kosmisko enerģiju transformē psihiskajā jeb dvēseles enerģijā, pieslēdz mūsu apziņu visuma informatīvajam laukam, veido saziņu ar Augstāko.


Otrs manu gaišo domu pavedens ved pie Gaismas būtnēm  un ziediem. Dialogs risinās caur manām sajūtām, noskaņojumu. Šādi manas domas materializējušās manos darbos".

 

Brigita Ektermane ir bijusī ventspilniece, šobrīd dzīvo Rīgā, glezno un vada meditatīvas mākslas nodarbības.

 

Ieeja uz pasākumu bez maksas. Aicinām visus interesentus!


Informācija:
Olita Šteinmane
Ventspils bibliotēkas direktores vietniece
olita.steinmane@ventspils.lv
Tālr.: 63623231