Šogad slavenajai rakstniecei un māksliniecei Tūvei Jansonei (Tove Jansson) būtu apritējuši 100 gadi. Lindex to atzīmēs, izlaižot unikālu Muminu kolekciju, kuras 10% no izstrādājumu cenas tiks ziedoti UNICEF darbam bērnu mācīšanai un rakstītprasmes veicināšanai visā pasaulē.

"Veidojot aizraujošu sadarbību ar citām organizācijām vai dizaineriem, Lindex var līdzdarboties labāku apstākļu radīšanā cilvēkiem, kuri ir mūsu laikabiedri. Protams, ir īpaši labi apzināties, ka uzmanības centrā ir tieši bērni, jo viņiem ir ļoti liela nozīme gan mūsu privātajā, gan darba ikdienas dzīvē," saka Ingvars Larsons (Ingvar Larsson), Lindex Dizaina un iepirkumu nodaļas direktors. Muminu motīvus Lindex dizainā ir izmantojis jau iepriekš, bet šogad Lindex ir izveidojis unikālu kolekciju ar daudzām jaunām apdrukām un izstrādājumiem.

 

"Esmu strādājusi ar jauniem materiāliem un to kvalitātēm, piemēram, melanžētas dzijas struktūru. Apģērbiem esmu piešķīrusi mierīgu un vienmēr modē esošu krāsu gammu, tāpēc Jūs tos vēlēsieties iegādāties un paturēt ilgu laiku. Kolekcijā dominē pelēka, bēša un rozā melanžēta dzija. Katru apģērba gabalu var nēsāt atsevišķi vai tos savstarpēji kombinēt," piebilst Linda Stūresona (Linda Sturesson), Lindex dizainere.

 

Apdrukās redzami daudzi populāri Mumini, kā arī kopējais jubilejas motīvs, kas īpaši veidots 100 gadu jubilejai. Lindex ir arī sava grāmatzīmes ilustrācija, kas atkārtoti redzama vairākos apģērbos.

 

Lielākā daļa apģērbu ir izgatavoti no organiskās kokvilnas, un kolekcijā ir 15 preces mazuļiem līdz 122. izmēram. Tās varēs iegādāties visos Lindex veikalos, kā arī interneta veikalā lindex.com, sākot no 6. nedēļas.

 

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Ziņu sagatavoja:
Ilze Rubene
"Lindex" pārstāve
Tālr.: 67436728

Tagi: mumini, Tūve Jansone